Ватажки терористів просять Меркель і Олланда запровадити санкції проти України

Лідери самопроголошених «ДНР і ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький виступили зі спільним зверненням до президента Франції Франсуа Олланду і канцлера ФРН Ангели Меркель, в якому просять учасників «нормандської четвірки» запровадити санкції проти України нібито за невиконання Мінських угод
Depo.Влада
13 березня 2015 10:32
ФОТО: depo.ua
Ватажки терористів просять Меркель і Олланда запровадити санкції проти України
Ватажки терористів просять Меркель і Олланда запровадити санкції проти України

«Ми змушені звернутися до вас, як до гарантів Мінських домовленостей, з проханням чинити тиск на Україну, аж до запровадження персональних та економічних санкцій, для примусу її керівництва до виконання комплексу заходів, затверджених контактною групою 12 лютого цього року в Мінську при Вашій активній участі», - йдеться в заяві ватажків терористів, яка опублікована на сайті сепаратистського Донецького агентства новин, передає depo.ua.

«Україна відверто саботує і не виконує прийняті на себе зобов'язання. По-перше, українські силовики зривають графік відведення важкого озброєння і не надають інформацію про нові місця його дислокації, про що свідчать спостерігачі ОБСЄ», - підкреслюють ватажки самопроголошених республік.

«По-друге - і це головне! - Верховна Рада навіть не почала процедуру розгляду постанови із зазначенням переліку районів Донецької та Луганської областей, які наділяються особливими правами відповідно до закону України «Про особливий статус Донбасу», - зазначено у заяві.

Як повідомляв depo.ua, раніше голова МЗС РФ Сергій Лавров запропонував Заходу подумати над можливістю запровадження санкцій щодо Києва, щоб «примусити його виконувати Мінські угоди».

Крім того, «віце-спікер Народної ради ДНР» Денис Пушилін погрожує зірвати Мінські домовленості, якщо Верховна Рада України до 14 березня не визначить перелік районів Донбасу, на які поширюється особливий порядок місцевого самоврядування.