Ватажок «ДНР» оголосив «режим тиші» і пообіцяв відвести артилерію

У самопроголошеній «Донецькій народній республіці» через п'ять днів почнуть відводити від лінії розмежування сторін артилерію і важку техніку. А із сьогоднішнього дня на підконтрольній сепаратистам території вводиться «режим тиші»
Depo.Влада
11 жовтня 2014 12:11
ФОТО: depo.ua
Ватажок «ДНР» оголосив «режим тиші» і пообіцяв відвести артилерію
Ватажок «ДНР» оголосив «режим тиші» і пообіцяв відвести артилерію

Про це заявив «прем'єр-міністр ДНР» Олександр Захарченко, повідомляє РІА «Новости».

«Із сьогоднішнього дня повинен настати «режим тиші». Після того, як він протриває п'ять днів, почнеться відведення артилерії і важкої техніки», - сказав він.

Нагадаємо, що, згідно з Мінськими домовленостями, сторони конфлікту на Сході України повинні відвести важку артилерію від лінії фронту. Як повідомляв ДеПо, у Раді нацбезпеки і оборони України заявили про те, що на засіданні Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування досягнута домовленість про двостороннє припинення вогню з 18:30 7 жовтня. Українські військові вже більше місяця не проводять наступальних операцій, проте терористи постійно порушують оголошене у вересні перемир'я. Так, тільки за останню добу бойовики більше 30 разів обстріляли українські позиції.