Глава "Укравтодору" подав у відставку через безгрошів'я

Глава "Укравтодору" Сергій Підгайний написав заяву про відставку
Depo.Влада
17 вересня 2015 13:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на 112.

Своє рішення скласти повноваження Підгайний пояснив тим, що втомився боротися з системою, а також байдужістю до проблем галузі, які потребують негайного вирішення і засудження з боку громадськості за бездіяльність, повідомляє прес-служба "Укравтодору".

Підгайний зазначив, що розвитку українських доріг заважає недофінансування і занадто затягнуте узгодження і прийняття необхідних нормативних актів.

"Рішення більшої частини гострих проблем дорожньої галузі України - за межами компетенції "Укравтодору", і вимагає активної участі і розуміння з боку інших відомств. Вирішити ці питання "Укравтодору" не під силу, оскільки вони відносяться до компетенції інших центральних органів влади, зокрема Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства юстиції, Міністерства інфраструктури та Кабінету Міністрів України. Маючи мало коштів - лише третину від мінімальної потреби галузі в частині тільки дрібного ремонту та утримання, зробити українські дороги європейськими неможливо", - заявив він.

Підгайний заявив, що для приведення в нормальний стан доріг державного значення потрібно як мінімум 500 млрд грн.

Нагадаємо, колишній директор компанії "Укравтодор" Володимир Демішкан на декількох гектарах землі під Києвом вибудував величезний особняк.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua