Глава Мінекології не визнав провини в розкраданні 550 "кіотських" мільйонів

Виконувач обов’язків міністра екології і природних ресурсів Сергій Курикін відкинув звинувачення у причетності до схеми, яка передбачала виведення 550 млн грн через фіктивну фірму
Depo.Влада
27 січня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у коментарі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Я не вважаю справедливим це звинувачення в тому, що я нібито є учасником якоїсь змови, жодної змови і намірів вчинити злочинні дії не було. Можливо, ми недостатньо добре контролювали процес підготовки і реорганізації тендеру. Я не входив до тендерного комітету, він формувався ДП "Українські  екологічні інвестиції" Я мушу зауважити, що скандально відома фірма-переможець "Агротехбуд" подала документи, які відповідали тендерним умовам. На час підготовки тендеру ми не мали інформації, що вона має ознаки фіктивності. Розкриття пропозицій відбулося 18 грудня, 19 грудня ця інформація про переможців була оприлюднена. І лише 24 грудня до нас прибув представник Нацполіції з метою передати "Українські екологічні іневестиці" листа, що фірма має ознаки фіктивності. Ми спряли цьому", - запевняє Курикін.

Посадовець констатував право прем’єр-міністра Арсенія Яценка звільнити його.

Нагадаємо, під час сьогоднішнього засідання уряду керівництво Мінекології було звинувачене в причетності до схеми переведення на фіктивну фірму 550 млн, виділених на "кіотські" проекти. На розгляд Кабміну винесено подання про звільнення з посади Сергія Курикіна, який вконує обовзяки міністра, директора департаменту кліматичної політики Владислава Вежніна, а також усунути від керівництв ДП "Укрекоінвест" Олексія Коваля". 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада