Глава фінкомітету Ради Сергій Рибалка вирішив покласти частину своїх заощаджень в "Приватбанк"

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка вирішив покласти частину своїх заощаджень в "Приватбанк"
Depo.Влада
20 грудня 2016 14:08
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив сьогодні журналістам, коментуючи процедуру націоналізації "Приватбанку", передає Depo.ua.

"Україна повинна об'єднатися і припинити панікувати. Необхідно зберігати спокій і бути відповідальними за свою долю і долю своєї країни. Як відповідальний політик і глава фінансово-банківського комітету парламенту вважаю за необхідне підтримати "Приватбанк", який зараз проходить процедуру націоналізації. Сьогодні прийняв рішення покласти в уже державний "Приватбанк" частину своїх заощаджень", - повідомив Сергій Рибалка.

Голова фінансового комітету нагадав, що лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко ще вчора відкрив рахунок в "Приватбанку".

Він переконаний, що відновлення довіри до банківської системи - це відповідальність не лише держави, а й усього суспільства. "Безглузда паніка може нашкодити найбільше. Адже від здоров'я банківської системи залежить економіка і доля всієї країни. Завдання влади зробити все, щоб жодне підприємство і жоден громадянин не втратив жодної копійки в результаті націоналізації "Приватбанку", - зазначив Сергій Рибалка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада