Гіркін прогнозує наступ бойовиків із застосуванням ракетних комплексів

Сепаратисти з самопроголошеної Донецької народної республіки готові в будь-який момент задіяти важке озброєння - «Точки У»
Гіркін прогнозує наступ бойовиків із застосуванням ракетних комплексів
Гіркін прогнозує наступ бойовиків із застосуванням ракетних комплексів

Про це заявив колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін (він же Стрєлков або «Стрєлок») в інтерв'ю  ТАСС, повідомляє «ОстроВ».

«Нікуди не пропали («Точки У», - ред.). Розгорнуті і чекають. З них і почнеться наступ - за класикою - одночасним (понад 20 ракет відразу) накриттям штабів, командних пунктів, вузлів зв'язку, скупчень техніки ...», - сказав Гіркін.

За його словами війна неминуча.

«Поганий мир» просто неможливий іншим шляхом, окрім як повною капітуляцією з такими наслідками, які будуть гіршими самої «доброї війни». Простіше кажучи, капітуляція стане передмовою до нового витка внутрішньополітичної нестабільності з високою ймовірністю розпаду Російської Федерації», - додав він.

При цьому, вчора пізно ввечері на сепаратиському сайті «Русская весна» з'явилося наступне повідомлення: «Армія «Новоросії» перейшла в контрнаступ на південному фронті, є успіхи».

«Екс-міністр оборони Донецькій Народної Республіки Ігор Стрєлков повідомив про перехід в контрнаступ армії «Новоросії» на південному напрямку.

«За даними, що надходять, ЗСН (збройні сили «Новоросії», - ред.) перейшли в наступ на південній ділянці фронту. Є успіхи. Маріупольський напрямок. Чекаю подробиць».

«Операція вже йде, і супротивник вже про неї обізнаний набагато краще нашого. Заспокойтеся, пильні ... Ще жодної військової таємниці ... не видав», - заявив Ігор Стрєлков».

Нагадаємо, що вчора народний депутат України (Блок Петра Порошенка) Вадим Денисенко в інтерв'ю depo.ua припустив, що бойовики можуть піти в наступ у середині лютого. Він вважає, що Росія готова оплатити війну на Донбасі, яка обходиться їй у 100 млн. дол. на місяць.

Довідка. Розроблений ще в Радянському Союзі тактичний ракетний комплекс «Точка-У» здатний вражати цілі на відстані до 120 км ракетами, що летять зі швидкістю 1 км/с.