Гіркін прогнозує наступ бойовиків із застосуванням ракетних комплексів

Сепаратисти з самопроголошеної Донецької народної республіки готові в будь-який момент задіяти важке озброєння - «Точки У»
Depo.Влада
14 січня 2015 16:37
ФОТО: depo.ua
Гіркін прогнозує наступ бойовиків із застосуванням ракетних комплексів
Гіркін прогнозує наступ бойовиків із застосуванням ракетних комплексів

Про це заявив колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Гіркін (він же Стрєлков або «Стрєлок») в інтерв'ю  ТАСС, повідомляє «ОстроВ».

«Нікуди не пропали («Точки У», - ред.). Розгорнуті і чекають. З них і почнеться наступ - за класикою - одночасним (понад 20 ракет відразу) накриттям штабів, командних пунктів, вузлів зв'язку, скупчень техніки ...», - сказав Гіркін.

За його словами війна неминуча.

«Поганий мир» просто неможливий іншим шляхом, окрім як повною капітуляцією з такими наслідками, які будуть гіршими самої «доброї війни». Простіше кажучи, капітуляція стане передмовою до нового витка внутрішньополітичної нестабільності з високою ймовірністю розпаду Російської Федерації», - додав він.

При цьому, вчора пізно ввечері на сепаратиському сайті «Русская весна» з'явилося наступне повідомлення: «Армія «Новоросії» перейшла в контрнаступ на південному фронті, є успіхи».

«Екс-міністр оборони Донецькій Народної Республіки Ігор Стрєлков повідомив про перехід в контрнаступ армії «Новоросії» на південному напрямку.

«За даними, що надходять, ЗСН (збройні сили «Новоросії», - ред.) перейшли в наступ на південній ділянці фронту. Є успіхи. Маріупольський напрямок. Чекаю подробиць».

«Операція вже йде, і супротивник вже про неї обізнаний набагато краще нашого. Заспокойтеся, пильні ... Ще жодної військової таємниці ... не видав», - заявив Ігор Стрєлков».

Нагадаємо, що вчора народний депутат України (Блок Петра Порошенка) Вадим Денисенко в інтерв'ю depo.ua припустив, що бойовики можуть піти в наступ у середині лютого. Він вважає, що Росія готова оплатити війну на Донбасі, яка обходиться їй у 100 млн. дол. на місяць.

Довідка. Розроблений ще в Радянському Союзі тактичний ракетний комплекс «Точка-У» здатний вражати цілі на відстані до 120 км ракетами, що летять зі швидкістю 1 км/с.