ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Герасимов розповів про реінтеграцію Донбасу

Ніхто не збирається забувати про тимчасово окуповані території і відділяти їх від України

Depo.Влада
19 червня 2017 13:27
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу у Верховній раді розповів керівник фракції БПП Артур Герасимов, повідомляє Depo.ua.

"Донбас – це Україна. Законопроект реінтеграції якраз і вирішує ці питання (реінтеграції окупованих територій – ред.). І я вважаю, що найближчим часом він буде внесений у парламент і проголосований", – повідомив парламентар.

"Що стосується введення воєнного стану, то це не регулюється даним законопроектом. Це окремий правовий стан певних територій, механізми якого присутні і сьогодні. Що стосується використання Збройних сил України, то дійсно наразі, якщо подивитись закони, які сьогодні є, ми можемо використовувати їх чи під час воєнних дій (мається на увазі оголошення війни), чи під час антитерористичної операції. Тепер це питання буде врегульовано", – впевнений Герасимов.

"І ще один надважливий момент. Мінські угоди залишаються ключовим і базовим пунктом, який буде забезпечуватись, у тому числі, і цим законопроектом. Мінські угоди будуть там чітко згадані і чітко імплементовані. Крім цього, в даному законопроекті буде чітко вказано, що ОБСЄ продовжує свою діяльність і буде повністю контролювати ті речі, які вона сьогодні зобов'язана контролювати", – завершив голова фракції БПП.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада