Геращенко: Звільнено Івана Без'язикова, який був у полоні бойовиків з 2014 року

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що сьогодні було звільнено з полону бойовиків ще одного українця
Depo.Влада
5 липня 2016 21:32
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Сьогодні ввечері звільнено Івана Без'язикова. Він був в полоні бойовиків з серпня 2014 . І внаслідок важкої оперативної роботи і оперативних дій нарешті він на свободі.

Президент першим від керівника СБУ В. Грицака дізнався про успішне проведення операціі , на яку він кілька днів тому дав добро.
Це була справжня таємна операція. Дякую всім причетним. В нас дійсно є спецслужба і я пишаюся усіма , причетними до звільнення украінців.

Ми довго розшукували Івана Без'язикова, бо його утримували не в СІЗО чи колишньому приміщенні донецького СБУ, а в іншому місці. Бойовики не підтверджували нам його місцезнаходження , не давали інформацію , де він, стверджували, що немає в них такого. І ось наприкінці минулого року нам вдалося розшукати , дізнатися,де його утримують.

Почалася важка робота по звільненню . Сьогодні є результат! Вже завтра Іван Без'язиков буде у Києві . А сьогодні він вже обняв свою родину, дружину Маргариту. Ми щасливі сьогодні. Працюємо далі разом з СБУ , мінською групою і всіма причетними.

P. S. Символічно, що Івана Без'язикова звільнено в день звільнення Слов'янська. Звільнимо всіх украінців і всю Украіну, друзі!
PP. SS. Дорогі мами і дружини полонених, ми працюємо далі, щоб були гарні новини", - написала Геращенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада