Геращенко засудила рішення "слуг" скоротити повноваження Комітету з питань свободи слова

Депутат із партії "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко не підтримала рішення представників політсили "Слуга народу" обмежити повноваження Комітету Верховної Ради з питань свободи слова

Про це політик написала на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"На робочій підгрупі з питань ведення комітетів я, як представник опозиції, жорстко виступила проти ріщення СН повністю вихолостити комітет з питань свободи слова. Вперше в історії ВР, з відання цього комітету забрали навіть питання висвітлення діяльності ВР, а також питання рекламної діяльності і навіть питання друкованих, електронних ЗМІ та мережі інтернет. Тепер цим буде займатися мега комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики", – написала вона.

За словами Геращенко, таке "вихолощення функцій комітету свободи слова є антидемократичним і глибоко хибним".

Вона також зазначила, що це фактична ліквідація комітету, який протягом всіх скликань Верховної Ради був одним з найавторитетніших і найефективніших.

"На що головуючий, пан Стефанчук, поставив на голосування питання ліквідації комітету свободи слова. Чиста маніпуляція. Всі, звичайно, проголосували проти такої маніпуляціі. Комітет свободи слова залищається з відрізаними повноваженнями. Проти такого після моєї вимоги поставити на голосування повноваження комітету свободи слова виступили "Європейська Солідарність", Батьківщина, ОПЗЖ, Голос", – додала Геращенко.

Політик наголосила, що ніколи не було такого, щоб профільний комітет свободи слова не мав в своєму віданні навіть питання ЗМІ.

Нагадаємо, раніше у провладній партії "Слуга народу" заявили, що опозиційним фракціям віддадуть парламентські комітети з прав людини та свободи слова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook