Геращенко закликав нардепів проголосувати за арешт Клюєва

Народний депутат Антон Геращенко закликав депутатів розглянути питання про надання згоди на арешт народного депутата Сергія Клюєва
Depo.Влада
23 грудня 2015 22:13
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп написав на своъй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Завтра, можливо, буде останній день роботи Верховної Ради України у 2015 році.
Зараз закінчуються останні консультації з питання прийняття пакету законів, необхідних для прийняття Бюджету-2016.

І, швидше за все, Бюджет-2016 завтра буде прийнятий.

Однак я вважаю, що минає 2015 рік буде незавершеним, якщо завтра Верховна Рада не розгляне питання про надання згоди на арешт народного депутата Сергія Клюєва.

Всі, хто хоче наведення порядку і справедливості в нашій Україні, пам'ятають ганебну епопею з Клюєвим.

Спочатку, в червні минулого року, ГПУ звернулася до Ради з пропозицією про дачу згоди на притягнення Сергія Клюєва до кримінальної відповідальності за фактами розкрадання державних коштів та зловживань при отриманні кредитів державних банків.

ВР таку згоду дала. Однак Сергій Клюєв пішов від відповідальності, виїхавши в Росію.
Винний чи невинний Сергій Клюєв - вирішувати суду. Поки що, до суду як за Сергію, так і за Андрієм Клюєвим - далеко.

На сьогодні ГПУ подала подання на арешт Сергія Клюєва. Воно розглянута Регламентним Комітетом Ради і готове до голосування на завтра.
Залишилося лише прийняти політичне рішення про внесенні цього питання до порядку денного завтрашнього засідання. Поки що цього питання в порядку денному немає.

Вважаю, що позитивне голосування на предмет надання згоди на розшук і арешт Сергія Клюєва буде гідним завершенням першого року роботи Ради, а заразом послужить об'єднуючим фактором як для фракцій коаліції, так і для всіх інших депутатів Верховної Ради прийшли, після перемоги Майдану.

В іншому випадку, в Україні мало хто повірить в те, що в Україні можлива системна боротьба з корупцією, скільки б Форумів та інших заходів не проводилося.
П. С. Кращий інструмент боротьби з корупцією і зловживанням владою в Україні - це хороша пам'ять і послідовність у відповідності власних слів з ділом!", - написав Геращенко. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада