Геращенко закликає ЗМІ взятися за листування Суркова

Нардеп від "Народного фронту" Антон Геращенко зауважив, що, на його думку, ЗМІ мають приділити біл ьше уваги висвітленню листування одіозного помічника Володимира Путіна Владислава Суркова
Depo.Влада
3 листопада 2016 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це Геращенко написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Сьогодні КіберХунта виклала другу частину пошти приймальні помічника Путіна по розвалу України Владислава Суркова. Перша частина зливу пошти Суркова, пройшла практично непоміченою в українських ЗМІ, більшість з яких, як по команді, ніби води в рот набрала. Ні програми розслідувань, ні провідні ТОК-шок не взяли цю тему для обговорення.У той же час провідні світові видання - BBC, NBC, Financial Times надали цій події першорядної важливості, а спецслужби ЄС і США приступили до детального аналізу пошти одного з найближчих до Путіна людей", - написав Геращенко.

Він також додав, що переписка може бути використана у майбутніх судових процесах

"Всі ці документи - найцінніше джерело інформації, як для майбутніх судових процесів над російськими військовими злочинцям, так і для використання сьогодні нашими розвідниками, політиками і журналістами.Закликаю всіх думаючих представників ЗМІ взятися за серйозне вивчення інформації міститься в пошті Владислава Суркова. Це потрібно для безпеки України", - додав нардеп.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Читайте також: