В Авакова готують арешт "поверненця" Януковича

У разі спроби Віктора Януковича пересікти кордон України, він буде негайно заарештований українськими правоохоронними органами
Depo.Влада
8 грудня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua

Про це заявив представник фракції "Народний фронт" Антон Геращенко, коментуючи сьогоднішню заяву екс-президента-втікача про його наміри повернутися в українську політику, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Народного Фронту.

Він назвав ці публічні заяви Януковича "не більше ніж бравадою, розрахованою на легковірних громадян".

Разом з тим, Геращенко зауважив, що окремі політичні сили здійснюють кроки, які "можуть зробити повернення Януковича до України реальністю".

"Якщо певні сили будуть і надалі розгойдувати політичний човен української незалежності, будуть намагатися провести парламентські перевибори, після яких у нинішніх умовах тяжкої економічної ситуації, початих, але незавершених реформ, до влади прийдуть такі партії, як "Опозиційний блок" та їм подібні, у цьому випадку Янукович матиме змогу повернутися в Україну", - наголосив він.

"Тому кожен, хто займається критиканством, не пропонуючи свого варіанту виходу з ситуації, є тією людиною, яка допомагає цим силам відстоювати свої інтереси", - додав Антон Геращенко.

Народний депутат нагадав, що наразі Віктор Янукович оголошений у розшук Інтерполом.

За словами Антона Геращенка, ім'я Януковича фігурує у цілій низці кримінальних проваджень за злочини проти активістів Майдану та інших злочинів.

"Там йде мова про цілий комплекс дій: віддання наказу про незаконний розгін студентів 29 листопада 2013 року та під час мітингу 11 грудня, віддання наказу 18 лютого про незаконний початок антитерористичної операції та, нарешті, накази про незаконну роздачу зброї та вбивства людей", - сказав народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні Янукович заявив про повернення в українську політику.