Геращенко: Встановлена доля близько 60 зниклих безвісти

За допомогою Червоного хреста вдалося встановити долю близько 60 українців, зниклих безвісти на Донбасі
Depo.Влада
23 грудня 2015 10:38
ФОТО: depo.ua

Про це з трибуни Верховної Ради заявила народний депутат "БПП", уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, передає depo.ua.

"Ми почали роботу з пошуку зниклих безвісти. У списку зниклих безвісти сьогодні 762 людини. Після того як ми передали ці списки Червоному хресту робота зрушила з місця. Вчора ми отримали інформацію, про те що начебто встановлена доля близько 60 громадян. Ми перевіримо інформацію по кожному прізвищу. 700 людей ми ще розшукуємо", - сказала вона.

Також нардеп повідомила, що з полону бойовиків вдалося звільнити близько 50 заручників.

"На сьогодні в заручниках залишається ще 140 українців і робота щодо їх звільнення є дуже складною. Бойовики намагаються занизити кількість громадян України, які перебувають в заручниках, висувають інші умови - неприпустимі. Але ми працюємо , щоб до нового  року отримати позитивні новини про звернення", -  сказала вона.

"На всіх зустрічах ми піднімаємо питання про звільнення тих дев'яти українців які перебувають у тюрмах Росії, зокрема нашої колежанки Надії Савченко. Також ми піднімаємо питання про допуск Червоного хреста до тюрем Росії, де перебувають ці політв'язні і до окупованих територій", -  додала Геращенко. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада