Геращенко вимагає від Луценка, Авакова і Грицака закрити справу щодо "Миротворця"

Народний депутат України від "Народного фронту" Антон Геращенко звернувся до генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ і голови СБУ з вимогою закрити кримінальну справу розпочату проти волонтерів сайту "Миротворець" за публікацію контактних даних журналістів, акредитованих у "ДНР"
Depo.Влада
16 травня 2016 12:14
ФОТО: depo.ua

Він наголошує, що в загальний доступ були викладені саме контактні, а не персональні дані, тому порушення закону немає, передає depo.ua.

"Волонтери проекту Миротворець не порушували Конституцію і Законів України! У них, як і у кожного громадянина і журналіста, є право поширювати будь-яку інформацію, не заборонену Законом. У тому числі і інформацію, отриману в результаті злому баз даних терористичної організації "ДНР", - написав Геращенко і попросив однодумців підтримати його "лайками" і репостами.

Нагадаємо, що 10 травня сайт "Миротворець" опублікував персональні дані журналістів українських та західних ЗМІ, акредитованих в "ДНР" і "ЛНР". Там міститься 4068 імен. Журналістська спільнота, представники Євросоюзу, омбудсман Валерія Лутковськависловили обурення такими діями. Остання навіть закликала правоохоронні органи заблокувати доступ до цього ресурсу, а прокуратура почала розслідування.

Сьогодні, 13 травня, проект "Миротворець" оголосив про закриття.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада