Геращенко вимагає, аби Горбачову заборонили в’їзд в Україну і ЄС за підтримку окупації Криму

Народний депутат України Антон Геращенко звернувся із заявою до СБУ та МЗС з пропозицією заборонити в’їзд на територію України екс-президенту СРСР Михайлу Горбачову за його заяву щодо підтримки анексії Криму
Depo.Влада
23 травня 2016 18:42
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Я вважаю, що такі заяви є порушенням як Кримінального кодексу України, так і порушенням загальнолюдських цінностей. Тому я сьогодні звернувся з заявою до глави СБУ, міністра закордонних справ з пропозицією заборонити в’їзд Горбачову на територію України", - заявив Геращенко.

Він також повідомив, що сьогодні звернувся і до Представництва ЄС в Україні з проханням розглянути питання про заборону в’їзду Горбачову на територію ЄС. "Нікому не дозволено визнавати публічно анексію Криму РФ. Це був акт агресії та порушення територіальної цілісності України", - наголосив політик.

"Я впевнений, що в Україну в’їзд Горбачову буде заборонений, а що стосується ЄС, то, я думаю, що наші європейські партнери повинні давати оцінку заявам подібного роду, котрі закликають визнавати анексію Криму РФ", - заявив Геращенко.

Нагадаємо, 22 травня в інтерв’ю The Sunday Times Горбачов заявив, що приєднання Криму і Севастополя до Росії у березні 2014 роки є "правильним рішенням".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада