Геращенко відреагував на заяву Лещенка про Авакова

Народний депутат Антон Геращенко назвав заяву Сергія Лещенка про те, що Аваков є "супер першим віце-прем'єром", "красивими словами"
Depo.Влада
23 червня 2016 00:02
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він заявив в ефірі "112 Україна".

"Сергій Лещенко в минулому пропрацював багато років журналістом, і він звик давати дуже красиві фрази або гасла, які дуже яскраві та запам'ятовуються. Знаєте, якщо б у Арсена Борисовича було право вето на рішення уряду, він би був прем'єр-міністром. На сьогоднішній момент Арсен Борисович Аваков, так само, як і ще п'ять міністрів коаліційного уряду, висунуті фракцією "Народний фронт", у якого є 81 депутат. І він представляє нашу фракцію в уряді, займаючись проведенням серйозних реформ у галузі органів внутрішніх справ, у галузі міграційної служби, робить чимало доброго для того, щоб Україна поступово змінювалася", -  заявив Геращенко.

"Що стосується заяви про те, що Арсен Борисович Аваков є "супер першим віце-прем'єром", ну, залишимо це на красиві слова у минулому журналіста Сергія Лещенка. Він впливовий міністр, до його думки прислухаються президент і прем'єр-міністр, але його статус – це міністр внутрішніх справ, делегований фракцією "Народний фронт", - додав нардеп.

Геращенко заявив, що Аваков не має можливості вирішувати що-небудь за всіх міністрів.

"Якщо це і так, то нехай Сергій Лещенко наведе приклад такого рішення, яке заблокував Арсен Аваков. Я думаю, що це не більше ніж красиві слова, тому що у міністра внутрішніх справ немає можливості на Кабміні вирішувати за всіх, у нього є лише один голос з 16 або 18 міністрів", - підкреслив він.

Раніше Сергій Лещенко заявив, що Арсен Аваков, фактично, має право вето на рішення Кабінету міністрів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада