Геращенко розповів, як агент "Миротворця" змусив "вату" відправляти гроші українській армії

Радник глави МВС та народний депутат Антон Геращенко розповів, як агенти сайту "Миротворець" знаходять людей, які фінансують терористів на Донбасі за кордоном, та до яких хитрощів вдаються, щоб гроші для терористів пішли на потреби української армії
Depo.Влада
22 квітня 2015 13:38
ФОТО: depo.ua

Про операцію "Миротворця" під кодовою назвою "Розвідний ключ" Геращенко розповів на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.  

За його словами, операцію "Розвідний ключ" по виявленню людей, що фінансують терористів та залучення цих коштів на допомогу українській армії, ініціював українських "жидобандерівець", що проживає у Великій Британії.

""Ключ" цей охопив простору від Владивостока до Лондона, і "розвів" цей "ключ" солідну кількість біомаси. Їхній спектр широкий: від мало не алкашів і бомжів з колорадськими стрічками до дипломатів, агентів і співробітників російських спецслужб", - зазначив Геращенко.

"Для початку "Софокл" (так назвемо нашого бандерівця) зробив собі кілька "ватних" профілів у соцмережах, де паплюжив хунту, крутіше Кисельова.

Та так увійшов у роль, що в якийсь момент ми навіть стали сумніватися в його адекватності. Талановитий, чортяка!

Так от, використовуючи ці профілі, він став спілкуватися з героями-новодросами, доводячи до їх свідомості нехитру думку: воювати за "Рузькій Мір" і "Православійо", звичайно, добре, але ще краще - воювати за них і отримувати трохи грошей для цього.

А так як грошей, які платили з Росії, нікому ніколи не вистачало ... ця теза знаходив у новодросов жвавий відгук", - розповів Геращенко.

За його словами гроші збиралися через "піндоську" систему "PayPal" та ще й в американській валюті.

Отримані гроші "Софокл" віддавав українським волонтерам, але доводилось "кидати кістку" і "новоросам", щоб не розчаровувались.

"Тільки по одному з рахунків, про який тут ми говорити будемо, було зібрано приблизно 40 тисяч євро. Всього за 4 місяці за всіма рахунками нами було "наколядували" у закордонній вати близько 300000$. З них новодроси від нас отримали трохи більше 3500$. Непоганий "бізнес", за будь-якими мірками", - відзначив Геращенко.

"Паралельно, в задушевних діалогах, співрозмовники "Софокла" вибовкують масу цікавого: імена і позивні "новодросов", склад ДРГ, підводні течії і розбірки між командирам бойовиків ... Всього не перелічити.

Віддавали всю отриману інформацію тим, кому це вже точно було цікаво.

Дуже забавно було спостерігати, як наші рахунки показують в пабліках соцмереж і в роликах на ютюбі самі командири бойовиків, як відома в Росії Оксана Шкода, перебуваючи в окупованих Слов'янську і Краматорську, використовуючи всі свої зарубіжні зв'язки, активно допомагала нам збирати гроші для ЗС України, як російські "брати"-покидьки теж підключилися до нашої рекламної компанії. Той випадок, коли хочеться їм усім сказати спасибі, але щось стримує", - написав радник глави МВС. 

Читайте також: Чому пора сайт "Миротворець" зробити закритим. Разом з Геращенком