Геращенко розповів, куди скаржитися на поганих прокурорів

У вівторок, 20 жовтня, розпочав свою роботу сайт з перевірки кандидатів на посади місцевих прокурорів
Depo.Влада
21 жовтня 2015 08:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, радник глави МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці" і звернувся до українців з закликом взяти участь у зборі інформації щодо кандидатів на пости місцевих прокурорів, передає depo.ua.

"Розпочав свою роботу інформаційний ресурс для перевірки кандидатів на посади місцевих прокурорів - //helpus.watch. Завдання стоїть непросте. Протягом двох тижнів зібрати інформацію з відкритих джерел про більш ніж три тисячі кандидатів на пости місцевих прокурорів, їхніх перших заступників та заступників", - написав Геращенко.

Окрім того, радник глави МВС наголосив: "Вже в середу, перша співбесіда пройде по Городоцькій місцевій прокуратурі Хмельницької області. ... В цілому графіки співбесід з кандидатами в місцеві прокурори опубліковані на сайті Генеральної прокуратури в розділі "Реформа ГПУ" і кожен, чиї права були порушені незаконними діями прокурорів, може знайти там свого кривдника і дати зворотний зв'язок про його незаконні дії".

За словами Геращенка, це реальна можливість, через механізми контролю громадянського суспільства, вперше в історії України, не "допустити призначення на посади місцевих прокурорів тих, хто вже показав себе не з кращої сторони або тих, хто ними бути не гідний".

У описі на головній сторінці сайту зазначено: "Канцелярська сотня пропонує новий механізм швидкої перевірки кандидатів на різні посади. Люди в нашій базі претендують на якесь крісло. Не виключено, що серед них є фантастичні покидьки, які не мають навіть наближатися до державних установ. Допоможіть їх знайти".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада