Геращенко розповіла, про що говорили в Мінську

Ключовими темами на сьогоднішніх переговорах у Мінську було відведення зброї, звільнення заручників і безпека виборчого процесу на підконтрольних Україні територіях Донбасу
Depo.Влада
20 жовтня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua
Геращенко розповіла, про що говорили в Мінську
Геращенко розповіла, про що говорили в Мінську

Про це представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з Донбасу, народний депутат Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"На безпековій групі ключовими є питання відведення зброі і розмінування.
На економічній - відновлення водопостачання та інші важливі соціальні питання. Розповіли про роботу нового логістичного центру в Новотроїцькому, що розпочав роботу 9 жовтня. На політичній групі Роман Безсмертний жорстко поставив питання про участь українських політичних партій та ЗМІ у виборчому процесі", - розповіла Геращенко.

За її словами, бойовики виступили категорично проти пропозиції української сторони. 

"Маємо чітке завдання від президента: заручники мають бути звільнені до кінця 2015 року, до підтвердженого нормандським форматом терміну виконання Мінських угод. І ніякий шантаж і неприпустимі умови, що їх намагаються нав'язати Україні, тут недоречні. Намагаємося задіяти всі важелі, щоб розблокувати процес звільнення заручників", - додала Геращенко.

Крім того, за її словами, в гуманітарній підгрупі обговорювалось питання допуску гумвантажу міжнародних організацій на окуповані території. "Якщо найближчими днями не буде розблоковано доступ міжнародних гуманітарних місій на окуповані території з боку бойовиків, то ці грузи організації змушені будуть передати іншим країнам, зокрема, африканським", - зазначила представник президента.

Вона також додала, що Україна разом з гуманітарними організаціями готові передати на окуповані території Донбасу вакцини з поліомієлиту в рамках програми вакцинації, яка стартувала в Україні 19 жовтня.

Геращенко розповіла, про що  - фото 1

Геращенко розповіла, про що  - фото 2

Нагадаємо, сьогодні в Мінську відбулись переговори Тристоронньої контактної групи.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада