Геращенко: Російські спецслужби навмисно розпіарили Савченко

Російські спецслужби могли скористатися потягом до влади у колись полоненої Надії Савченко і для цього навмисно "розтиражувати" її образ в Україні, дозволяючи їй більше, ніж можна, на судових засіданнях
Depo.Влада
17 серпня 2016 10:33
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв'ю "Кореспонденту" висловив радник глави МВС Антон Геращеко, передає depo.ua.

"Взагалі, Савченко завжди відрізнялася цікавим характером і нестандартним підходом. Якщо ви піднімете її інтерв'ю 2011 року, то помітите, що навіть у той час у неї спостерігалася нестримна тяга до слави, популярності. Я думаю, аналітики російських спецслужб побачили цю тягу і посприяли, щоб образ Савченко був широко розтиражований в українському суспільстві", - каже Геращенко.

Як приклад він наводить прямі трансляції з судових засідань.

"Вас не дивувало, чому саме для судів з її участю були забезпечені прямі трансляції? Ні Олег Сенцов, ні Олександр Кольченко (відомі українські в'язні в Російській Федерації, - ред.], ні десяток інших наших незаконно затриманих людей не мали ніяких прямих трансляцій під час засідань суду, їм не дозволяли співати гімн, демонстративно носити футболку з українським тризубом. Це наштовхує на думку, що висвітлення даного судового процесу було створено навмисно. Якби російським суддям була дана команда не організовувати трансляцій, то ніяких би геройських виступів Савченко ми не побачили", - заявив нардеп.

Також він пожартував, що Савченко не прислухалася до його поради не займатися політикою, а "створити сім'ю, народити дітей і облаштувати особисте життя".

Нагадаємо, що 25 травня  Савченко приземлилася на президентському літаку в "Борисполі". Її помилував президент Росії Володимир Путін в обмін на помилування ГРУшників Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва, які  того ж дня повернулись у Москву.

У наступні місяці вона зробила безліч критичних заяв на адерсу україснької влади, зокрема виступила за прямі переговори з донбаськими терористами

Більше новин політики читайте на Depo.Влада