Геращенко: Росія під час обміну цікавиться "своїми" людьми, а не росіянами

Росія під час обміну полоненими цікавиться конкретними людьми, що свідчить про російський слід в певних українських трагічних подіях
Depo.Влада
15 червня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це написала перший віце-спікер, член гуманітарної підгрупи у Мінську Ірина Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Два тижні тому, під час обговорення звільнення Надіі Савченко , один колишній регіонал, а нині ОБлоківець в ефірі одного з телеканалів звернувся до мене з таким запитанням: " От ви говорите про гуманізм, а тим часом в одеській в'язниці утримується жінка, що народила дитину, і іі не випускають". " Ви дуже обізнаний"- рявкнула я. " Ви дуже "чемна"- промямлив він... Не можна так палитися , пане з ОБ, бо ... Звичайно, вже тоді ми вели роботу по звільненню Солошенка і Афанасьєва і знали, що Москва цікавиться не так своїми громадянами, як " своїми людьми", - написала Геращенко.

За її словами, СБУ вже давно викрила причетність певних осіб до спроб створити так звану "Бесарабську народну республіку".

"Москва цікавиться причетними до "БНР", і це красномовно і показово, і все зрозуміло, правда ж? Депутати від " опозиції" паляться в прямому ефірі, вболіваючи за далеко не безневинних панянок. І якщо говорити про реалії, то вони такі: РФ була зацікавлена саме в певних громадянах, і це ,як на мене, підтверджує російський слід в певних українських трагічних подіях", - зазначила політик.

Вона також повідомила, що операція зі звільнення Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка готувалася протягом кількох місяців, а українська влада пішла на компроміс.

"І якщо говорити про переміщену в Росії жінку, то це був дійсно акт гуманізму, іі новонароджена дитина потребує серйозної медичної уваги і я щиро бажаю дитині здоров'я", — зазначила Геращенко.

Нагадаємо, 14 червня в Україну повернулися незаконно утримувані в російських в'язницях Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко. Обмін відбувся за формулою два на два. Замість українців на Росію  з Одеси були відправлені фігуранти справ за так званою "Бессарабською народною республікою" Олена Гліщинська і Віталій Діденко. Президент Порошенко підписав указ про помилування Діденка

Як повідомив раніше нардеп від "Нородного фронту" Антон Геращенко, Олена Гліщинська і Віталій Діденко – завербовані агенти, які багато років працювали на Росію

Більше новин політики читайте на Depo.Влада