Геращенко просить Шокіна арештувати Клюєва (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко направив звернення до Генеральної прокуратури України з проханням спрямувати до Верховної Ради подання про арешт народного депутата Сергія Клюєва
Depo.Влада
8 червня 2015 22:36
ФОТО: depo.ua

Про це Геращенко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні звернувся до генерального прокурора Віктора Шокіна з пропозицією внести на розгляд Верховної Ради питання про надання згоди на затримання та арешт Сергія Клюєва, якщо він продовжить ігнорувати законні вимоги слідчого", - розповів нардеп.

Він зазначив, що 3 червня Верховна Рада дала згоду на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. Щодо Клюєва клопотання про затримання і арешт від ГПУ в Раду не надходило.

"У той же день Сергій Клюєв намагався вилетіти з Борисполя, проте йому не дозволили це зробити прикордонники, бо в базі даних на нього стояв стоп-лист. Слідчий ГПУ, який веде справу, виніс постанову про оголошення Сергія Клюєва в розшук і доручив Службі безпеки України забезпечити його знаходження і доставку на допит", - підкреслив нардеп.

За словами Геращенка, після зняття недоторканності, Сергію Клюєву потрібно було висунути підозру, і він повинен був як звичайний громадянин з'являтися на допит до слідчого. При цьому він міг скористатися 63 статтею Конституції і відмовився від дачі свідчень проти себе і своїх близьких - в тому числі брата Андрія Клюєва, який вже більше року переховується в Росії.

"Однак Сергій Клюєв не використав шанс бути законослухняним громадянином і ігнорував законні вимоги слідчого Генпрокуратури, не прийшовши на допит. Всі розповіді адвокатів про те що він не знав, не отримував повістки - до дідька! Все він знав і міг з'являтися на допит! Але, мабуть, до останнього хотілося викручуватися і гратися в "договорняки" за старою звичкою ", - вважає Геращенко.

Геращенко просить Шокіна арештувати Клюєва (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Нардеп також поінформував, що зв'язувався з керівництвом Прикордонної служби.

"Громадянин Клюєв Сергій Петрович законним способом кордон України не перетинав. Тобто або він знаходиться в Україні або він втік, незаконно перетинаючи кордон України, і до інкримінованих йому злочинів додасться ще один", - написав Геращенко.

Нагадаємо, сьогодні на сайті МВС була оприлюднена інформація про оголошення в розшук позафракційного депутата Сергія КлюєваОднак згодом в СБУ повідомили, що ця інформація є технічною помилкою.

3 червня Верховна Рада за запитом Генпрокуратури позбавила Клюєва депутатської недоторканності. Того ж дня Клюєв намагався виїхати в Австрію, але його не випустили прикордонники.

За даними нардепа Сергія Лещенка, Клюєв не з'явився на допит, і ГПУ буде просити дозвіл Верховної Ради на його арешт

Читайте також: Театр абсурду або Чому Шокін не квапиться з арештом Клюєва