Геращенко просить не пускати "старого мракобіса" Горбачова до ЄС (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат Антон Геращенко звернувся до представників ЄС із закликом заборонити в'їзд на територію Євросоюзу Михайлу Горбачову
Depo.Влада
27 травня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua

Про це Геращенко повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Тиждень тому перший і останній президент СРСР Михайло Горбачов, заявив, що він схвалює і підтримує анексію Криму і на місці Путіна він вчинив би так само. Я негайно звернувся в СБУ з вимогою заборонити в'їзд Горбачову в Україну як особі, яка своїми заявами підтримує агресію Росії проти України. Вчора СБУ прийняла рішення заборонити в'їзд Горбачову в Україну на 5 років. Правильне рішення. Але цього замало", - пише депутат.

"Я також звернувся до керівника представництва ЄС в Україні Яна Томбінського і Міністра закордонних справ Клімкіна з пропозицією винести на розгляд в ЄС, питання про заборону Горбачову на в'їзд у всі країни Євросоюзу, в знак солідарності з Україною", - повідомив Геращенко, оприлюднивши копії відповідних звернень.

Геращенко просить не пускати "старого мракобіса" Горбачова до ЄС (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Геращенко просить не пускати "старого мракобіса" Горбачова до ЄС (ДОКУМЕНТ) - фото 2

"Негоже європейським політикам подавати руку старому мракобісу і підспівувачу Путіна, який публічно схвалював агресію проти мирної європейської держави! Негоже давати виступати Горбачову перед студентами європейських ВНЗ та давати збирати кошти у європейських інституцій в свій Фонд Горбачова. Сподіваюся, що в цьому питанні ЄС також проявить свою принциповість і солідарність з Україною", - підсумував народний депутат.

Нагадаємо, що 22 травня в інтерв'ю The Sunday Times Горбачов заявив, що приєднання Криму й Севастополя до Росії в березні 2014 року є "правильним рішенням".

23 травня народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко звернувся із заявою до СБУ і МЗС з пропозицією заборонити в'їзд на територію України екс-президентові СРСР Михайлу Горбачову за його заяву про підтримку анексії Криму.

26 травня Горбачову заборонили в'їзд в Україну на п'ять років за підтримку окупації Криму.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада