Геращенко пропонує "відрядити" київських суддів до "Гіві" і "Мотороли"

Суддів, які приймають антидержавні рішення необхідно відрядити на роботу в окупований бойовиками Донецьк
Depo.Влада
3 квітня 2015 08:35
ФОТО: depo.ua
Геращенко пропонує "відрядити" київських суддів до "Гіві" і "Мотороли"
Геращенко пропонує "відрядити" київських суддів до "Гіві" і "Мотороли"

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" пише народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає depo.ua.

Народного обранця обурило рішення Київського апеляційного адміністративного суда, який визнав недійсним рішення Кабміну про здійснення соцвиплат у Донецькій і Луганській областях лише на контрольованих українською владою територіях.

"У зв'язку з вищевикладеним, у мене з'явилася ідея, винести на розгляд Верховної Ради питання про прийняття спеціальних змін до Закону України про судоустрій, в яких передбачити можливість створення на окупованих територіях спеціального Адміністративного суду зі штаб квартирою в Донецьку в нині занедбаному офісі компанії СКМ Ріната Ахметова, куди відрядити суддів приймають рішення йдуть врозріз з національною безпекою України і здоровим глуздом", - пише Геращенко.

"Я думаю, "Гіві", "Моторола", Захарченко та Плотницкий зможуть швидко домогтися від таких суддів рішень про приєднання вільної частини України до "ДНР" і "ЛНР" і доведуть їх вирішенням позов до Міжнародного суду з територіальним суперечкам при ООН", - додав нардеп.

За його словами, наразі Кабмін повинен оскаржити рішення Київського апеляційного суду у Вищому адміністративному суді і одночасно запропонувати Верховній Раді внести зміни до законів, які б не дозволили судам виносити "абсурдні, нездійсненні рішення, йдучи на поводу у своїх колишніх покровителів".