Геращенко про справу Бочковського: "Прокурор убитий сумами хабарів, крига скресла!"

Прокурора, який сумнівався у винуватості колишнього голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького, разили відверті зізнання кількох начальників регіональних підрозділів служби про те, скільки грошей у них вимагало керівництво
Depo.Влада
28 березня 2015 23:30
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" повідомив радник міністра внутрішніх справ, народний депутат України Антон Геращенко, передеє depo.ua.

"Прокурор з Генпрокуратури, який вчора засумнівався в наявності достатніх доказів був убитий наповал, одкровеннями кількох начальників обласних управлінь ДержСНС, про те, як, скільки і кому їм треба було возити кожен місяць, щоб залишатися на своїх місцях і далі грабувати підприємців і простих громадян. Так що крига скресла, панове присяжні засідателі!" - написав нардеп.

Крім того, Геращенко не сумнівається, що друзі і родичі підсудних знайдуть необхідну суму дорівнює прожитковому мінімуму простого українця за 1000 місяців, або 83 роки.

Нагадаємо, що сьогодні суд обрав екс-голові ДСНС Сергію Бочковському арешт із правом застави понад мільйон гривень. Під таку ж заставу може вийти з-за грат і його перший заступник, якого також звинувачують у розкраданні держкоштів

27 березня представник прокуратури зазначив, що  немає доказів провини Бочковського в інкримінованому йому злочині. І для того, щоб обирати йому запобіжний захід, необхідно ще додатково вивчати документи.