Геращенко показав, як "рука Кремля" Столярова керувала "Інтером"

Якби керівника інформполітики "Інтера" Марію Столярову не депортували у лютому, то канал "Інтер" могли спалити ще тоді
Depo.Влада
7 вересня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики заявив нардеп від "Народного фронту" Антон Геращенко, передає depo.ua.

"Завдяки діяльності волонтерів центру "Миротворець" Марія Столярова погодилася опублікувати своє листування в різних соцмережах. Виявилося, що новинною політикою телеканалу "Інтер" більше року керувала ця дівчина, яка сидить в оточенні бійців терористичного батальйону "Восток" і називає їх: "Дуже ввічливі хлопці з батальйону "Восток" Мої улюблені хлопці в Донецьку", -  сказав Геращенко.  

За словами нардепа, якби Столярову не депортували у лютому, то канал "Інтер" могли спалити ще тоді, бо на той час занадто вирували емоції в суспільстві.

"Однак ситуація із Столяровою була неправильно витрактувана керівництвом каналу, бо російські громадяни продовжують керувати інформаційною політикою каналу.  Є такий діяч - пан Шувалов. Якщо уважно вивчити листування Столярової, достовірність якого підтверджена свідченням авторів, які з нею листувалися. Є там такі фрази: "Шувалов дуже крутий чорт. Під парламентські тусовки він повідомляв політтусовці: Хочете бути в ефірі -  внески 100 тис. дол. приймаються". Ще з такого листування. Столярова пише своїй мамі: "Головні руки Кремля -  я і Шувалов завжди в тіні". Хотілось би розуміти, на "Інтері" працюють люди, які вважають себе руками Кремля?", -  зазначив Геращенко. 

"Після викриття листування Столярової, те про що здогадувалося багато українців виявилося правдою. Дійсно, деякими ЗМІ керують з території Росії. Окремі сюжети навіть узгоджуються з "ДНР", -  додав він.

Нагадаємо, раніше Геращенко звернувся до СБУ з вимогою дати правову оцінку діям громадян Росії, які керують інформаційною діяльністю телеканалу "Інтер".

4 вересня під будівлею телеканалу "Інтер" на вул. Щусєва,  26 активісти влаштували пікет, підпалили шини. На одному з поверхів почалась пожежа, з будівлі евакуювали людей. Пожежники загасили полум'я, повідомивши, що ніхто не постраждав.

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що серед учасників пікету студії "Інтера" були колишні бійці Збройних Сил.

У свою чергу, менеджмент "Інтер Медіа Груп" в оприлюдненій заяві вимагав реакції на пожежу від президента, генпрокурора та СБУ.

5 вересня зранку до будівлі телеканалу "Інтер" у Києві почали сходитись активісти з наміром встановити наметове містечко. Працівників телеканалу ввечері випустили з приміщення через створений поліцією коридор.  

6 вересня зранку блокування продовжилося, активісти навіть підігнали "КамАЗ" до "Інтера", однак після обіду висунули ультиматум звільнити з каналу головного політтехнолога і розійшлися на 5 днів

Більше новин політики читайте на Depo.Влада