Геращенко по-жіночому пожаліла Огнєвіч

Партії українського парламенту відходять від практики присутності у своєму списку зірок шоу-бізнесу
Depo.Влада
10 листопада 2015 11:13
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловила на своїй сторінці у "Фейсбуці" народний депутат від БПП Ірина Геращенко, коментуючи заяву депутатки від "Радикальної партії Злати Огнєвіч, яка заявила про складання депутатського мандату, передає depo.ua.

"Злата Огнєвіч склала мандат. В мене питання: навіщо вона його взагалі отримувала? Мені навіть шкода жінок, далеких від політики, які дозволяють використати себе в рекламних цілях. Правда, як правило, самі жінки думають, що і свою капіталізацію так посилюють", - зазначила Геращенко.

"Вся ця сумна і смішна історія про Злату-депутата ще раз підтверджує, що політика, звичайно, чимсь схожа на шоу-бізнес, і чим далі, тим більше. Але займатися нею потрібно професійно: суміщати концерти, репетиції з роботою над законами, зустрічами з виборцями, комітетами не виходить. Думаю, добре, що партії поступово відходять від практики, що в першій п'ятірці обов'язково має бути популярна співачка", - написала Геращенко.

Вона зазначила, що для авторитету політсили присутність зірки у списку додаткових балів не додає.

"Це нічого не дає для популярності і авторитету політсили. Але що справді змінить обличчя партій - це рівне представництво жінок-політиків. А Златі Огнєвіч успіхів, звичайно, в шоу-бізнесі і особистому житті. Вона мила і симпатична. Сьогодні вона зробила найбільший правильне своє депутатське рішення за цей свій депутатський рік", - підсумувала Геращенко. 

Нагадаємо, сьогодні співачка, народний депутат від "Радикальної партії" Злата Огнєвіч заявила про складання депутатського мандату.

Замість Огнєвіч у Верховну Раду пройде №26 списку Радикальної партії Тетяна Юзькова

Більше новин політики читайте на Depo.Влада