Геращенко: Переговори у Мінську 20 жовтня будуть важкими

Представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко прогнозує важкі переговори у Мінську 20 жовтня на тлі зриву обміну полоненими
Depo.Влада
16 жовтня 2015 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Сьогодні мала відбутися операція по звільненню украінців з полону бойовиків. Ми довго, майже місяць вели про це перемовини на гуманітарній підгрупі, надскладні перемовини і важку підготовчу роботу проводила СБУ", - зазначила політик.

"Сьогодні кілька українських героїв вже мали бути дома, зі своїми рідними. На жаль, операція не відбулася, її перенесено", - сказала Геращенко.

За її словами, через зрив домовленостей з боку бойовиків, через неприйнятні умови бойовиків, які українська сторона не приймала з самого початку. Через відверту спробу шантажу на темі полонених.

"(...) не маємо права опускати руки доти, доки в полоні залишається 153 українці. Працюємо і боремося... Матимемо важкі мінські перемовини 20 жовтня. Наші хлопці мають бути звільнені. Протягом роботи нашої групи вдалося звільнити близько 60 українців. Але наша задача і відповідальність - звільнення 153 героїв", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, що раніше радник голови СБУ Юрій Тандіт раніше повідомив про зрив бойовиками обміну полоненими, який мав відбутися у п'ятницю.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua