Геращенко оприлюднив запис затримання ректора-втікача Мельника (ВІДЕО)

Радник глави МВС Антон Геращенко опублікував уривок відео взяття на гарячому скандального екс-ректора Національного університету податкової служби Петра Мельника, якого суд виправдав у справі про хабарництво
Depo.Влада
9 липня 2015 21:53
ФОТО: depo.ua

Відповідний запис Геращенко зробив на своїй сторінці в Фейсбук, передає depo.ua.

"Для того, щоб у суддів Апелляционого суду, правозахисників, адвокатів, журналістів і небайдужих громадян не було сумнівів, в тому, що Мельник обґрунтовано підозрювався в корупції, надаю Вашій увазі низку відеозаписів, які були предметом вивчення в суді, після перегляду яких, у жодної нормальної людини не було б жодних сумнівів у тому, винен Мельник в корупційних правопорушеннях чи ні", - йдеться в повідомленні.

Так, на відео знято затримання Мельника та проведення слідчих дій відразу після отримання "80 тисяч мічених гривень за "вирішення" питання про гарантований вступ в податкову Академію".

Крім цього радник Авакова опублікував посилання на файл, в якому міститься 123 сторінки виправдувального вироку Ірпінського суду.

"Читаючи виправдувальний вирок за Мельника мимоволі ловив себе на думці, що колегія з трьох суддів підробляла у Мельника адвокатами. За наявною у мене інформацією, син одного із суддів, членів колегії, закінчив свого часу податкову Академію імені Мельника, а його батьки були і залишаються у чудових дружніх стосунках з колишнім ректором", - зазначив Геращенко.

Згідно з повідомленням, повне відео слідчих дій у кабінеті Мельника займає більше двох годин і буде розміщено радником Авакова трохи пізніше.

Нагадаємо, що  Ірпінський міський суд вчора, 8 липня, виправдав екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника. Народний депутат Антон Геращенко вже готує вернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, голови Верховного Суду та Генерального прокурора з вимогою відсторонити даних суддів від роботи і звернеться до Верховної Ради з вимогою звільнити їх від займаних посад, якщо підтвердитися інформація про те, що винесене рішення про виправдання Мельника, є явно неправосудним.

Важливо, що суд не лише визнав екс-ректора Податкової академії Петра Мельника невинуватим у корупції, а й зняв арешт на його майно - десятки об'єктів нерухомості: квартири, будинки, земельні ділянки у Києві, Ірпені, на Івано-Франківщині.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.