Геращенко опублікував другу частину сумнівних планів Росії із захоплення України (ДОКУМЕНТ)

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко опублікував "Пояснювальну записку до плану вогневого ураження противника", розроблену російськими спецслужбами
Depo.Влада
19 червня 2015 18:05
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Команда проекту "Миротворець" продовжує оприлюднювати секретні документи Генштабу РФ, присвячені плануванню захоплення Лівобережної України.

Цього разу публікуємо "Пояснювальну записку до плану вогневого ураження противника", підготовлену начальником штабу Західного військового округу генерал-лейтенантом В. Астаповим і начальником оперативного управління генерал-майором І. Коваленком", - наголосив він.

У документі називаються українські військові частини та об'єкти інфраструктури, які повинні бути знищені. Геращенко зазначив, що у кожному випадку вказані точні географічні координати баз української армії, Нацгвардії, укріпрайони, блокпости і інші важливі елементи оборонної інфраструктури України, а також детально розписана методика і тактика дій розвідувально-диверсійних груп противника, яка спрямована на максимальне прискорення просувань російських військ територією Лівобережної України.

"Упевнений, що ретельне вивчення цього та інших секретних документів Генштабу РФ значно підвищить обороноздатність України з одного боку, а з іншого боку - вчергове покаже нашим зарубіжним партнерам, наскільки велика і реальна загроза повномасштабної військової агресії з боку путінської Росії", - додав Геращенко.Нагадаємо, раніше народний депутат Антон Геращенко оприлюднив план із захоплення Лівобережної України, який начебто в квітні розроблений в Генеральному штабі Росіїйської Федерації.