Геращенко оголосила, що сьогодні у Мінську вирішать долю двох політв’язнів

Представник України на переговорах у Мінську Ірина Геращенко заявила, що питання звільнення заручників буде ключовим під час переговорів групи
Depo.Влада
1 червня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua. з посиланням на "Українську правду".

"Ми сподіваємось на звільнення двох політичних в'язнів, маємо певну інформацію, але озвучимо, коли вийдемо на фінішну пряму", - сказала Геращенко.
За її словами, жодних змін у мінських підгрупах, крім нового члена політичної – Сергія Пирожкова, немає.

"Склад груп залишається незмінним, крім того, що у політичній групі розпочинає свою роботу Сергій Пирожков. Ми з іншими членами групи сьогодні прибули до Мінська і розпочинаємо свою роботу", - сказала Геращенко.

На прохання прокоментувати інформацію деяких ЗМІ про те, що Надія Савченко може приєднатися до мінських переговорів, Геращенко відповіла: "На зустрічі президента і Надії висловлювалось бачення, що вона може посилити голос України на міжнародній арені в питанні звільнення заручників. Обговорювалися візити Савченко в європейські країни, бо від позиції наших європейських партнерів, партнерів по нормандському формату багато в чому залежить питання звільнення заручників, яких тримають на окупованих територіях та в Росії", - додала Геращенко.

Нагадаємо, що 25 травня укрїнський політв'язень Надія Савченко приземлилася на президентському літаку в "Борисполі". Її помилував президент Росії Володимир Путін в обмін на помилування ГРУшників Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва, які того ж дня повернулись у Москву. Пізніше Світовий конгрес українців закликав до негайного звільнення багатьох українських громадян, які і далі є незаконно ув’язненими на Росії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада