Геращенко з`ясував, що Тимошенко - "не чоловік"

Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко розкритикував лідерку "Батьківщини", яка не бажає визнати, що несправедливо осуджувала секретаря РНБО Олександра Турчинова за "здачу Криму"
Depo.Влада
23 лютого 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Вчора, після оприлюднення протоколу РНБО, мені несподівано зателефонував Олексій Мочанов і попросив телефон Турчинова. Я з цікавості запитав: "навіщо тобі його телефон? Ти ж стільки разів критикував Олександра Валентиновича за здачу Криму та інші промахи за час його роботи в.о. президента". Відповідь мене приємно здивувала. Олексій Мочанов сказав: "я хочу щиро вибачитися перед Олександром Валентиновичем за те, що не знаючи всієї правди, звинувачував його в м'якотілості і небажанні організовувати активний опір Путіну. Тепер, прочитавши протокол РНБО, я знаю що був неправий", - розповів Геращенко.

Він зазначив, що Мочанов того ж вечора подзвонив Турчинову.

"Вважаю це чоловічим вчинком. Шкода, що абсолютна більшість наших політиків і громадських діячів нездатні визнавати свої помилки, навіть вибачаючись тет-а-тет перед тими, кому нагадили в душу. А тим більше, не звикли це робити публічно, вважаючи це проявом слабкості і поганим впливом на рейтинг. Юлія Володимирівна не чоловік.

Тому вона не знайшла нічого кращого, ніж замість того, щоб розповісти про справжні причини, які змусили її в ті грізні дні бути "пацифісткою", а потім цинічно звинувачувати Турчинова в здачі Криму, вона в своїй звичайній манері зажадала притягнути Турчинова до кримінальної відповідальності за розголошення розсекреченого за законною процедурою протоколу РНБО.

Юлія Володимирівна зовсім не змінюється", - написав Геращенко. 

Нагадаємо, РНБО опубліковала повну версію стенограми засідання Ради  від 28 лютого 2014 року щодо анексії Криму.

На засіданні РНБО, що відбувалося під час російської окупації Криму, тодішній в.о. президента Олександр Турчинов наполягав на введенні воєнного стану.

Натомість, прем’єр Арсеній Яценюк повідомив, що "у нас на казначейському рахунку взагалі відсутні гроші" і пропонував українській владі прямі переговори з самопроголошеною владою Криму.

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала не вводити воєнний стан і не вдаватися до активних військових дій на захист Криму через можливий розгром української армії, яка значно поступалася російській.

Після публікації стенограми Тимошенко заявила, що вважає злочином публікацію стенограми закритого засідання РНБО дворічної давності щодо Криму. 

Читайте також: "Пацифістці" Тимошенко нагадали, як вона звинувачувала Турчинова у "здачі Криму"