Геращенко обурена, що прикордонники ігнорують гастролі російських артистів в Україні

Прикордонна служба відповіла відпискою на запит щодо перевірки можливого в'їзду в Україну артистів з Росії, які незаконно виступали в Криму
Depo.Влада
4 листопада 2016 11:56
ФОТО: depo.ua

Про це під час години запитань до уряду в Раді, звертаючись до МВС та МЗС заявила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, передає Depo.ua.

Вона заявила, що деякі російські артисти незаконно виступають в Криму, а потім їдуть з концертами до Києва. Крім того, в Україну також в'їжджають особи, які були спостерігачами на так званих "праймеріз" на окупованих територіях Донбасу. З цього приводу вона надіслала запит до СБУ та прикордонної служби.

"І знаєте, те що я отримала від Прикордонної служби, просто вражає насправді, тому що там сказано наступне – у зв'язку з тим, що ви, пані Геращенко і інші народні депутати не вказали дати народження цих "лабухів" або тих людей, які підозрюються в незаконному порушенні кордону України для участі в цих "праймеріз" і що ви не вказали імена цих "лабухів" латинською транскрипцією, ми не будемо перевіряти їх в базі даних", – обурилася вона.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада