Геращенко: міграційна криза може відкласти "безвіз" з ЄС

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко заявила, що Україна може стати "заручником" міграційної кризи в ЄС та отримати безвіз із запізненням
Depo.Влада
7 червня 2016 13:02
ФОТО: depo.ua

Про це перший віце-спікер Ради сказала на прес-конференції у Дніпрі, передає depo.ua з посиланням на офіційний сайт БПП.

"Якщо говорити про безвізовий режим, то Україна знаходиться на фінішній прямій. Ми виконали план дій щодо візової лібералізації. Зараз залишилося 2 пункти, які повинна виконати європейська сторона. По-перше, призначити дату дебатів Європейському Парламенті щодо надання згоди на безвізовий режим з Україною. Після дебатів має відбутися засідання Ради ЄС, де буде ухвалено відповідний термін запровадження безвізового режиму. Для України зараз є дуже важливою дата дебатів. Буде це в середині липня або вже у вересні", – сказала Геращенко.

Водночас, Ірина Геращенко зазначила, що Україна може стати заручником ситуації в умовах міграційної кризи, через яку потерпають країни Євросоюзу.

"Ця криза може відстрочити введення безвізового режиму з Україною на певний час. Ми наполягаємо на тому, що виконали всі умови, і тепер свої обіцянки повинні виконати в ЄС. Всі українські політики повинні об’єднатися, щоб якомога швидше євроінтеграційні процеси втілилися в життя", – сказала заступник голови Верховної Ради.

Нагадаємо, як повідомила раніше джерело depo.ua, у законодавчій пропозиції Європарламенту Єврокомісія пропонує надати Україні безвізовий режим у 2017 році

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада