Геращенко: Кобзона і Чічеріну не пустять в Україну на Євробачення

Депутат Верховної Ради Антон Геращенко розповів, хто з російських артистів зможе приїхати в Україну на Євробачення - 2017, а хто ні
Depo.Влада
18 травня 2016 17:24
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Наступного дня, після блискучого тріумфу Джамали на Євробаченні, мені почали телефонувати журналісти російських ЗМІ і питати: "Чи всі російські артисти зможуть приїхати до Києва на фінал Євробачення? А як бути тим, хто є в списку санкцій Мінкульту України? ". Я відповів, що Україна, це суверенна, незалежна держава, яка стала жертвою путінської агресії. Ми маємо право на своїй землі, встановлювати правила, кого з російських артистів пустити на нашу територію, а кого ні", -  написав він.

За словами нардепа, те ж стосується і представників російських лжепропагандистських ЗМІ.

"Тому, якщо раптом, пропагандистська машина Кремля, вирішить надіслати до Києва на Євробачення Чичеріну або і гіршому разі Кобзона, то ми їх не пустимо в Україну.
Не пустимо, тому, що вони перебуваютьу нас в stop list для осіб які становлять загрозу інформаційній безпеці України. Таких "діячів" там на сьогодні 83 штуки", 0  написав Геращенко.

На думку нардепа, цей список треба розширювати, бо з часу його формування у грудні 2015-го багато води спливло.

"Перебувають вони там, оскільки допомагають Кремлю отруювати свідомість російських громадян, налаштовують їх проти України, просувають в маси тезу "КримНаш", ображають і принижують національну гідність українських громадян", -  зазначив політик.

Водночас Геращенко наголосив , що Сергія Лазарєва, який публічно не визнає окупації Криму, Андрія Макаревича, Сергія Шнура і сотні інших артистів російської естради, які зберегли свою честь і совість незважаючи ні на що в Україні зустрінуть з розпростертими обіймами.

"Вже передбачаю крики російської пропаганди - Антон Геращенко закликає порушити принципи проведення конкурсу Євробачення, політизує його, Росія може відмовитися від участі в Євробаченні і так далі. Це все нісенітниця! Україна має право вирішувати - кому давати вирішувати в'їжджати на свою територію, а кому ні. Упевнений, що якби не дай бог, частина Швеції була б окупована Російською Федерацією (наприклад острів Готланд), то шведи не допускали б до себе на конкурс в Стокгольм, російського артиста, який закликає росіян кричати на концертах - "ГотландНаш", -  резюмував нардеп.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада