Геращенко каже, що не претендує на посаду євроміністра

Народний депутат від БПП Ірина Геращенко спростувала інформацію про те, що вона претендує на посаду міністра із євроінтеграції
Depo.Влада
11 листопада 2015 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це депутатка написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я не претендую на жодну посаду в уряді і за жодних обставин не збираюся переходити в уряд. Не звикла кидати одну справу на півшляху і хапатися за іншу", - заявила Геращенко.

Вона наголосила, що має "повно роботи" у парламенті.

"В мене є повно роботи в парламенті, бачу важливим викликом імплементацію Угоди про асоціацію щодо зміни українського законодавства, зміну самого комітету євроінтеграції. І плюс Донбас... Мені щодня дзвонять мами і дружини наших полонених. Я це питання на півшляху не кину, маємо звільнити всіх. І вирішити інші гуманітарні питання, пов'язані з ситуацією на Сході. А уряд може завжди розраховувати на активну і щиру підтримку своїх позитивних ініціатив і нищівну критику - якщо уряд буде неправий", - зазначила Геращенко. 

Нагадаємо, 6 листопада під час години запитань до уряду, віце-прем'єр міністр України, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко закликав народних депутатів запропонувати кандидатуру на посаду віце-прем'єр-міністра з питань європейської інтеграції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.