Геращенко: Фракція "НФ" висунула свій план обрання нового уряду

"Народний фронт" вирішив звернутися до Петра Порошенка та керівництва депутатських фракції, які раніше входили в коаліцію "Європейська Україна", з пропозицією провести в парламенті спільну зустріч депутатів-членів фракцій за участю президента, прем'єр-міністра, голови Верховної Ради
Depo.Влада
28 березня 2016 22:19
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав народний депутат від "НФ" Антон Геращенко, передає depo.ua.

"На порядок денний поставити такі питання:

1. Про критичну ситуацію, яка виникла за підсумком виходу з коаліції "Європейська Україна" окремих фракцій.

2. Про створення нової коаліції і принципах нової коаліційної угоди.

3. Про кандидатуру нового прем'єр-Міністра України, за якого поставлять свої підписи не менше 226 депутатів Верховної Ради - членів фракцій нової коаліції.

4. Про засади формування та склад нового Кабінету Міністрів України", -  написав він.

За його словами, без підтримки нового прем'єр-міністра не менше ніж 226 депутатами Верховної Ради, які входять у фракції беруть на себе відповідальність за стан справ в державі, майбутній уряд буде також паралізований, як і уряд наявний.

"Тому пора переходити від гучних заяв про майбутнє Прем'єра і кулуарних складів Кабінету міністрів до обговорення нової коаліційної угоди, збору підписів під нею, до програми і складу майбутнього Кабміну. Ще раз підкреслю, що такий діалог необхідно проводити з обов'язковою участю президента України, чинного і можливо майбутнього прем'єр-міністра, щоб всі фракції відкрито заявили свою позицію без пафосу і непотрібних істерик", -  написав Геращенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада