Геращенко: Бойовики зривають мінський процес, відмовляючись від переговорів про безпеку

Сьогодні представники сепаратистів зірвали відеоконференцію щодо безпеки
Depo.Влада
3 жовтня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила перший заступник голови Верховної Ради, уповноважений президента України з питань мирного врегулювання ситуації на Сході України Ірина Геращенко, передає depo.ua.

"Сьогодні мала відбутися відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участі ОРДЛО , присвячена безпековим питанням, зриву домовленостей про розведення живої сили і техніки на трьох визначених ділянках лінії зіткнення. Ці пункти важливі з гуманітарної точки зору, адже в Станиці Луганській є зруйнований міст, який треба відновити, в Золотому й досі бойовиками заблоковане КПВВ, Петровське також важливе з точки зору відновлення інфраструктури. Цей графік відведення живої сили бойовиками зірвано. А сьогодні представники ОРДЛО зірвали проведення безпекової відео конференції", -  розповіла Геращенко.

Вона також назвала фарсом проведені сепаратистами незаконні " праймеріз"  без участі спостерігачів і ЗМІ.

"Це все кремлівські сценарії і направлені вони на одне - ескалацію конфлікту", - констатувала Геращенко.

Нагадаємо, що, на думку другого президента України, представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми, сепаратисти, не дотримуючись "режиму тиші" на трьох визначених для відводу військ ділянках Донбасу, хочуть зірвати весь переговорний процес з врегулювання конфлікту.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада