Геращенко: Боремося за звільнення мінімум 25 хворих заручників

Україна домагається якнайшвидшого звільнення 25 заручників на Донбасі, у яких проблеми зі здоров'ям
Depo.Влада
14 червня 2016 20:46
ФОТО: depo.ua

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, передає depo.ua.

"Ми боремося за визволення як мінімум ще 25 наших чоловіків, це дуже важка робота, але ми докладемо всіх зусиль, щоб всі, хто знаходиться на окупованому Донбасі, це не 25, це набагато більше людей, ми хочемо звільнити в першу чергу хворих", - зазначила вона.

За словами Геращенко, українській стороні відомі їх імена і місцезнаходження. "На жаль, всі ключі від усіх в'язниць знаходяться в Кремлі", - сказала вона.

При цьому Геращенко підкреслила, що українська влада докладає всіх зусиль для звільнення всіх заручників і полонених, а також закликає міжнародне співтовариство допомогти в цьому питанні.

Нагадаємо, сьогодні фігурантів справи щодо так званої "Бессарабської народної республіки", журналістку Олену Гліщинську і Віталія Діденка вислали до Росії, обмінявши на незаконно утримуваних в російських в'язницях Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка.

Як і у випадку з обміном Надії Савченко на Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва була застосована процедура взаємного помилування.

Афанасьєв і Солошенко сьогодні прибули в Україну. Після короткого підходу до преси вони вирушили на обстеження, оскільки у обох дуже поганий стан здоров'я.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада