Геращенко бідкається, що президент ПАРЄ потрапив під вплив "фашистів"

Президент ПАРЄ Педро Аграмунт у вступному виступі на осінній сесії проявив свою лояльність до російської сторони
Depo.Влада
10 жовтня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявила представник гуманітарної підгрупи, віце-спікер парламенту Ірина Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє Depo.ua.

"Президент ПАРЄ Аграмунт у вступному виступі на осінній сесії навіть не намагається приховати, що часті поїздки в Москву далися взнаки. Він публічно бідкається, що відсутність Росії в ПАРЄ не йде на користь ані РФ, ані ПАРЄ, ані іншим 46 країнам - учасникам асамблеї", - написала вона.

"Судячи зі зміни риторики Аграмунта, його спілкування з російським фашиствуючим режимом, навпаки, шкодить репутації цього колись демократичного іспанця і не йде йому на користь", - додала вона.

За її словами, він жодного разу "не вимовив такого слова як Донбас, навіть про відданість мінським угодам не говорив, а якось обтєкаємо підсумував про те, що "мета проведення діалогу між 47 країнами не повинна підривати наші цінності".

"І жодного слова, яка ж це країна порушила територіальну цілісність України і вкрала Крим. Соромно. І ми будемо протистояти спробам заговорити цінності РЄ і ПАРЄ. Не дамо забути європейським колегам, що РФ є країною, яка підтримує тероризм: в Сирії, на окупованому Донбасі, звідки збили М17. І як можна вести діалог з пособниками терористів. Питання не до Аграмунта, з ним все зрозуміло. А до Асамблеї", - написала вона.

Геращенко зазначила, що українська сторона звернулися до керівницва ЕНП, політичної групи, що делегувала Аграмунта на високу посаду, з проханням дати оцінку його позиції.

Нагадаємо, у понеділок президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт заявив, що асамблея має зробити необхідне для повернення до пленарної зали представників Росії, які залишили ПАРЄ через санкції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада