Генштаб заманює добровольців у лави ЗСУ "соцгарантіями та винагородами"

Керівництво Генерального штабу закликає добровольців вступати до лав Збройних сил України
Depo.Влада
11 травня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Генштабу у «Фейсбуці», передає depo.ua.

"Генеральний штаб ЗС України продовжує кампанію по залученню патріотів до лав Збройних Сил України. Так вчора в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України «Десна» розпочала роботу група, до складу якої увійшли офіцери структур по роботі з особовим складом Збройних Сил та військових комісаріатів", - йдеться в повідомленні.

Серед переваг служби в ЗСУ в Генштабі називають соціальні гарантії та винагороди, які отримують українські солдати.

"Так, всім новоприбулим бійцям видають особисту зброю і повний комплект обмундирування", - називають в Генштабі ще одну перевагу.

"Добровільні батальйони "Донбас" і "Айдар", які увійшли до складу Збройних Сил та Нацгвардії, отримали броньовану техніку та артилерію, в результаті чого значно підвищили свою ефективність і бойові можливості в справі захисту держави", - навели приклад в Генштабі.

Нагадаємо, 11 травня Добровольчий український корпус "Правого сектора" запропонував військовим Збройних сил України провести спільні навчання з тактики ведення бою.

Варто відзначити, що 28 квітня "Правий сектор" звинуватив ВСУ у блокуванні бійців ПС у Дніпропетровській області нібито з метою роззброїти їх. У Генштабі в свою чергу зазначили, що ВСУ просто проводили в регіоні вчення.