Генштаб ЗСУ: Реакція на порушення повітряного простору буде адекватною - знищення

Сили Протиповітряної оборони України перебувають у бойовій готовності, у разі порушення повітряного простору реагуватимуть адекватно: будь-яка ціль, що не реагуватиме - буде знищена
Depo.Влада
24 листопада 2015 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Визначені підрозділи військ Протиповітряної оборони знаходяться постійно на бойовому чергуванні. У разі порушення повітряного простору, вони будуть діяти адекватно. Якщо є ціль, яка не реагує, вона має бути знищена", - заявив речник.

Селезньов зазначив, що існують визначені процедури перетину кордону, впізнавання "свій-чужий", реагування на порушення кордону у повітрі - згідно з ними і діють війська ППО України. При цьому, реакція буде на порушення кордону однаковою, незалежно від того, хто порушив повітряний простір країни.

Речник Генштабу також вказав на той факт, що за весь час конфлікту на сході не було зафіксовано порушення повітряного простору з боку ЗС РФ.

Наразі в Генштабі також вносять деякі коректування у програму бойової підготовки військ з огляду на аналіз участі ВКС Росії у повітряній операції у Сирії.

"Крім того, 2016 рік для ЗСУ визначений, як рік вдосконалення бойових можливостей підрозділів Повітряних сил та ППО", - додав Селезньов.

Нагадаємо, 24 листопада, на кордоні між Туреччиною та Сирією літаки турецьких ВПС збили російський бомбардувальник Су-24.

Туреччина заявила, що російський літак порушив її повітряний простір, не зважаючи на багаточисленні попередження, однак Москва запевняє, що літак летів виключно над територією Сирії.

Крім того, сьогодні у Сирії був збитий російський вертоліт, який здійснював пошуки пілотів збитого Су-24.

Читайте також: Російський бомбардувальник збитий. Треба готуватися до боїв за Мар'їнку