Генсек ООН на Росії почав повчати Європу

Політичний курс Європи має неправильний напрямок: зараз потрібно зміцнювати міжнародні зв'язки, а не зводити нові стіни
Depo.Влада
16 червня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун під час виступу на відкритті Петербурзького міжнародного економічного форуму, передає depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"Ми бачимо розрив зв'язків між державами і ми бачимо створення нових стін. Історія нас вчить тому, що Європа рухається не в правильному напрямку. Нам необхідно зміцнювати зв'язки і вибудовувати мости замість того, щоб вибудовувати стіни", — зазначив він.

При цьому генсек ООН закликав країни об'єднатися проти тероризму і екстремізму.

"Ми повинні зробити все для того, щоб протидіяти тероризму та екстремізму. Ми страждаємо і не можемо дозволити, щоб така ситуація тривала далі. Саме тому, ми повністю підтримуємо коаліції, які воюють в Сирії проти ІД, було б дуже важливо не допустити виникнення тих причин, за яких відбувається тероризм і екстремізм", — сказав він.

Пан Гі Мун наголосив, що подав "в ООН близько 70 рекомендацій з тим, щоб держави-члени проаналізували їх і вивчили, і потім застосували".

"Зовсім необов'язково, що в кожній країні буде необхідно ухвалити всі рекомендації, але абсолютно точно є такі, в залежності від обставин кожної країни, і я сподіваюся, що Генасамблея повністю їх підтримає. Я також закликаю вас розглянути ці рекомендації дуже уважно, поставити їх у національну порядку денного — це недопущення та протидію екстремізму та тероризму", — додав він.

Нагадаємо, що 8 червня президент Росії Володимир Путін нагородив генсека ООН Пан Гі Муна за "заслуги у співпраці".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада