Генсек НАТО пообіцяв подальшу підтримку реформ в українській армії

Рівень підтримки з боку НАТО залежить від успіхів України в процесі реформування армії.
Depo.Влада
8 березня 2016 21:50
ФОТО: depo.ua

Північноатлантичний альянс продовжить надавати підтримку Міністерству оборони України в процесі реформування, сказав генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг під час зустрічі з главою Міноборони Степаном Полтораком в Брюсселі, повідомляє depo.ua з посиланням на zn.ua.

"НАТО і надалі буде надавати допомогу українському оборонному відомству в реформуванні і докладати зусилля, щоб Мінські домовленості виконувалися", - заявив Столтенберг. Він також висловив сподівання, що Україна докладе максимум зусиль для реформування сектору безпеки країни.

"Ми підтримуємо ваші зусилля щодо зміцнення обороноздатності країни. Чим краще і якісніше ви будете проводити реформи, тим вагомішою буде наша практична допомога і підтримка", - наголосив генсек НАТО.

Раніше міністр оборони Степан Полторак заявив про можливість реформувати ЗСУ за п'ять років. "Скільки потрібно часу для того, щоб ми прийшли до стандартів та принципів побудови армії, яка могла б претендувати на вступ в НАТО? За термінами – я вважаю, що нам цілком по силам реформувати систему Міністерства оборони протягом 3 років. Ми зможемо це зробити при необхідному фінансуванні. Для реформування в цілому Збройних сил необхідно більше часу. Десь до 5 років, тому що потрібно міняти практично все. Ця реформа займе від 3 до 5 років", - сказав він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада