Генпрокуратура просить США допомогти з "справою Майдану" і злочинами режиму Януковича

Генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до представників посольства США з проханням сприяти розслідуванню "справи Майдану" і злочинної діяльності представників режиму екс-президента Віктора Януковича
Depo.Влада
29 липня 2015 19:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ, передає depo.ua.

Як повідомляється, сьогодні генпрокурор провів зустріч з представниками посольства США Крістофером Смітом і Джеймсом Прайсом. Сторони обговорили співробітництво між правоохоронними органами США і України, зокрема, між ГПУ і ФБР.

В ході зустрічі Шокін запропонував розробити з американською стороною і затвердити спільний план оперативно-розшукових дій для пошуку засобів та рахунків, які здобуті представниками попередньої влади злочинним шляхом та виведені за межі України.

Генпрокурор також заявив, що для більш ефективної роботи ініціював перерозподіл функціональних обов'язків між своїми заступниками і найближчим часом управління з розслідування корупційних злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, передасть під безпосереднє керівництво своєму заступнику Віталію Касько.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: Майдан, США, ГПУ