Генпрокуратура показала ордери на квартири Каська

Генеральна прокуратура України оприлюднила ордери на квартири, які належать екс-заступнику генерального прокурора Віталію Касько. Відповідні ордери викладені на офіційному сайті відомства.
Depo.Влада
12 квітня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua

Відповідні ордери викладені на офіційному сайті відомства, передає depo.ua.

Генпрокуратура показала ордери на квартири Каська - фото 1

Генпрокуратура показала ордери на квартири Каська - фото 2

Як наголосили у ГПУ, ордер №29940, серії Б, на квартиру №64 у будинку №3 на вулиці Новгородській, загальною площею 48 кв.м, а житловою – 19,2 кв.м, було видано столичною Печерською районною державною адміністрацією 6 травня 2003 року.

Своєю чергою 10 серпня 2010 року ця ж РДА видала ордер №011610, серії Б, на квартиру №95 у будинку № 14-16 на бульварі Дружби Народів, загальною площею 155 кв.м, а житловою – 83,6 кв.м.

Зазначимо, раніше прокурор ГПУ Владислав Куценко та начальник управління з розслідування кримінальних проваджень у сферах державної служби та власності Дмитро Сус роз'яснили, у якій шахрайській схемі заволодіння кількома державними квартирами звинувачують екс-заступника Генпрокурора Віталія Каська.

Нагадаємо, що увечері 10 квітня слідчі ГПУ спробували вручити Каську підозру. Також машину Каська обмазали невідомою речовиною, щоб він не зміг відкрити двері.

Касько, якому слідчі ГПУ в ніч на понеділок намагалися вручити підозру, заявив, що за ним стежили і що справа проти нього сфабрикована 

11 квітня Віталій Касько після допиту в ГПУ заявив, що йому замість підозри вручили лише повістку на завтрашній допит.

Згодом стало відомо, що підозра Каську стосується передачі у власність службової квартири у Києві.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше новин політики читайте на Depo.Влада