Гелетея і Муженка звинуватили у блокуванні розслідування іловайської трагедії

Роботу парламентської тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування трагедії в Іловайську блокують міністр оборони Валерій Гелетей і начальник Генштабу Віктор Муженко
Depo.Влада
6 жовтня 2014 15:25
ФОТО: depo.ua
Гелетея і Муженка звинуватили у блокуванні розслідування іловайської трагедії
Гелетея і Муженка звинуватили у блокуванні розслідування іловайської трагедії

Про це повідомив перед засіданням комісії її голова Андрій Сенченко, відповідаючи на запитання журналістів, передає ДеПо з посиланням на «ЛігаБізнесІнформ».

Депутат підкреслив, що на даний момент комісія не може дати відповіді на всі питання, що цікавлять її членів і суспільство по іловайській трагедії, в тому числі тому, що низка посадових осіб блокує роботу комісії.

Відповідаючи на питання, хто блокує, Сенченко уточнив: «Я, на жаль, повинен констатувати факт, що міністр оборони і начальник Генштабу як і раніше блокують роботу комісії».

Сенченко додав, що надіслав звернення до президента з проханням роз'яснити міністру оборони і начальнику Генштабу, що комісія має право їх опитувати і зобов'язати їх взаємодіяти зі слідчою комісією.

Відповідаючи на запитання журналістів, Сенченко зазначив, що, на його погляд, ніякої секретної інформації від чиновників члени комісії не вимагають. Він також повідомив, що від імені комісії голові Служби безпеки України Валентину Наливайченку надіслано звернення з проханням вивчити практику засекречування документів у Міністерстві оборони, а також розглянути, наскільки обґрунтовано була засекречена інформація, яку запитували члени комісії.

Як повідомляв ДеПо, раніше Ярема заявляв, що під Іловайськом загинуло 200 бійців АТО. Разом з тим командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко заявляв, що втрати сил АТО в «іловайському котлі» складають більше однієї тисячі загиблими.

За словами міністра оборони Валерія Гелетея, при виході з Іловайська у кінці серпня загинули 108 бійців Збройних сил України.

Нагадаємо, розслідуванням іловайської трагедії займається військова прокуратура. 

У даній справі було допитано начальника Генштабу Віктора Муженка.