Гелетей анонсував перевірку всіх чиновників Міноборони на детекторі брехні

Міністр оборони Валерій Гелетей планує перевірити на першому етапі близько 30 чиновників очолюваного ним відомства на детекторі брехні
Depo.Влада
15 вересня 2014 09:22
ФОТО: depo.ua
Гелетей анонсував перевірку всіх чиновників Міноборони на детекторі брехні
Гелетей анонсував перевірку всіх чиновників Міноборони на детекторі брехні

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Інтер» у неділю ввечері, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«За два місяці роботи в Міністерстві оборони України у мене особисто як у міністра накопичилося багато запитань до тих людей, які не беруть участі в бойових діях у зоні АТО, які сьогодні займаються закупівлями, іншими речами, перебуваючи безпосередньо в Міністерстві оборони, обіймаючи високі посади, будучи військовими і цивільними особами. Саме тому мною прийнято рішення провести відповідний експеримент, подивитися, наскільки люди на своєму місці», - повідомив він.

Гелетей зазначив, що для кожного чиновника, який проходитиме перевірку, підготовлені індивідуальні запитання.

При цьому міністр не уточнив, які саме будуть запитання, але зазначив, що посадові особи перевірятимуться на «злив інформації», співпрацю зі спецслужбами інших держав.

За словами голови оборонного відомства, на першому етапі перевірку пройдуть близько 30 чиновників, у тому числі і він особисто.

«Це безпосередньо ті, хто впливає на політику Міністерства оборони, ті, у кого є доступ у зону АТО, викликають сумніви і звичайно ті, хто займається такими питаннями, як забезпечення армії, забезпечення зони АТО», - пояснив він.

Як повідомляв ДеПо, факт оточення сил АТО в районі Іловайська за статтею за халатне ставлення до військової служби розслідує військова прокуратура. Відомо, що вже допитані начальник Генштабу Віктор Муженко та Петро Литвин - командувач військами Південного оперативного командування.

За даними генпрокурора, в «іловайському котлі» загинуло щонайменше 200 українських військових.