Газпром знову лякає Україну газовою війною

Російський "Газпром" стурбований рівнем закачування Україною газу в підземні сховища (ПСГ), і переживає, що у разі холодної зими Україна може не забезпечити транзит газу в Європу
Depo.Влада
10 серпня 2016 19:13
ФОТО: depo.ua
Газпром знову лякає Україну газовою війною
Газпром знову лякає Україну газовою війною

Про це повідомив заступник начальника департаменту зовнішньоекономічної діяльності газового холдингу Віктор Валов під час телефонної конференції, передає depo.ua з посиланням на "ТАСС".

У кінці липня голова "Нафтогазу України" Андрій Коболєв запевнив, що українці будуть забезпечені газом в зимовий період. На той момент в підземних сховищах знаходилося близько 10,3 млрд кубометрів газу. До кінця сезону країна планує довести цей показник до близько 14,5 млрд кубометрів, сказав Коболєв.

За словами голови "Газпрому" Олексія Міллера, "Нафтогаз України" відстає від графіка підготовки до зими, і йому необхідно збільшити добовий обсяг закачування газу в підземні сховища в 2,5 рази.

Нагадаємо, Україна перестала закуповувати російський газ з листопада 2015 року. Натомість Україна імпортує газ з Євросоюзу за реверсною схемою через те, що ціна такого газу нижче, ніж російського.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада