Газета Ахметова опублікувала матеріал по Майдану річної давності

Українські журналісти помітили, що газета «Сегодня» опублікувала на своєму сайті матеріал річної давності про розслідування смертей активістів Майдану Сергія Нігояна і Михайла Жизневського
Depo.Влада
26 січня 2015 17:04
ФОТО: depo.ua
Новий шеф-редактор газети «Сегодня» Олесь Бузина
Новий шеф-редактор газети «Сегодня» Олесь Бузина

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «Дусю».

Новина про те, що Нігояна і Жизневського могли вбити для того, щоб спровокувати ескалацію конфлікту і виправдати використання протестуючими зброї, була опублікована сьогодні вранці. Нібито зброї, з якої вбили активістів, на озброєнні у міліції не було, а тому «правоохоронці» цього зробити ніяк не могли.

«Як виявилося, сенсації немає, а «Сегодня» просто-напросто опублікувало свою ж новину річної давності», - пише «Дуся», повідомляючи, що цю інформацію передрукували багато українських ресурсів.

Газета посилається на першого заступника начальника слідчого ГУ МВС Віталія Сакала. «А ось тут найцікавіше. Те ж саме Сакал розповідав рік тому, 23 січня 2014 року, і його коментар можна знайти на сайті МВС і на самому «Сегодня», - пише «Дуся».

 

Публікація газети «Сегодня» річної давнини

Видання також зауважило, що в сьогоднішній публікації Сакала називають першим заступником начальника слідчого ГУ МВС. Тим часом, зі 2 березня 2014 року Сакал вже не заступник, а начальник слідчого ГУ МВС, а з 16 квітня - і зовсім заступник міністра МВС.

Коментар першого заступника начальника слідчого ГУ МВС Віталія Сакала від 2014 року, сайт МВС

Як повідомляв depo.ua, 13 січня 2015 року стало відомо, що в холдингу «Сегодня Мультимедиа» (входить до «Медіа Група Україна») було прийнято рішення про призначення Олеся Бузини шеф-редактором газети «Сегодня».

«Медіа Група Україна» належить бізнесменові Рінату Ахметову.